Máme hrozivý styl!

Prosinec 2011

Info kroužky a fóra

29. prosince 2011 v 12:14 | Spectra |  Monster High-KLUB
Takže pro upřesnění informací. Kroužky začínají od příštího roku, aby jste měli ještě čas se přihlásit. Když kroužek nebudete ztíhat, protože budete třeba přetahovat ve škoule nebo mít víjmečně nějáký kroužek tak nemáte povinost tam chodit.
K fórům. Prosím choďte hlavně na počítač, aby jste se tam mohly na něčem domluvit a pak jít někam jinam. Bude to lepší, kvůli tomu že to bude i přehlednější. Protože, když jste každý v jiné místnosti tak si s nikým nemůžete povídat a navíc pak musíte chodit do jiných místností a hledat lidi tam a to je mnohem složitější nemyslíte?

Zájmové kroužky

28. prosince 2011 v 13:06 | Spectra |  Monster High-KLUB
Tady jsou seznamy kroužků a termíny a místa konání. Pokud časy nebudou vyhovovat. Vše je psáno normálního času. Prosím, aby si každý vybral 1-3 kroužky, ale musíte je stíhat. Kdo bude chtít nějáký kroužek vést ať mi to prosím napíše e-mailem a já vám odepíšu jak asi by měl kroužek fungovat. Zatím jsou zabrané dvě vedení a to Hlavní redaktorka školního časopisu (Já) a Hlavní návrhářka (Toralei).

Fanděsičky-Po, 15:25-15:40, Tělocvična
Doučování-Út, 17:20-17:40, Knihovna
Školní časopis-Čt, 14:30-14:45- Počítačová učebna
Literární klub-So, 10:05-10:24-Knihovna
Návrhářský kroužek-St, 15:45-16:05-Kreativní dílna
Divadelní klub-Pá, 18:00-18:25-Divadlo

Jestli chcete navrhnout další kroužky tak pište do komentářů.

Fóra

27. prosince 2011 v 18:24 | Spectra |  Novinky!
Bezva zpráva! Právě jsem dodělala fóra a už je můžete najít v panelu menu. Pište tam prosím vždy své jméno člena ne zdrobněle, nebo přezdívkou pokud vám ji někdo nedá.
Asi vám vrtá hlavou co to má být to fórum počítač? Tady je visvětlení, má to být to, že si jako sednete k počítači a píšete s kamarádkami a Monster High. Můžete si je taky přes počítač pozvat domů, nebo ven, zorganizovat večírek, jenom si psát a jiné věci, které vás určitě napadají a mě ne, tak je sem nepíšu.
A ještě jednu malou prosbu. Prosím členky napište mi už ty e-maily, nebo pokud se vám nechce tak prostě zkopírujte to video, které jsem dala do menu (tu reklamu) a pošlete kámoškám, které mají rády monster high nebo si ho dejte na blog (není to nutné).

K videu

26. prosince 2011 v 17:12 | Spectra |  Novinky!
V předposledním článku jsem vám slíbila, že natočím video s panenkami, které jsem dostala, ale zanedlouho budme mít já i sestra narozeniny a dostaneme další panenky. V anketě můžete hlasovat, jestli chcete video už teť a plyšovou Ghoulií, Spectrou a knížkou, nebo počkáte asi do konce února a pak by bylo vydeo i s dalšími dvěma panenkami, ale zatím nevíme, jaké si budeme přát a jaké budou dostupné, takže by to bylo překvapení.
PS:Už se pracuje na fórech.

Blair

23. prosince 2011 v 10:35 | Spectra |  Postavy
Blair je o 1 rok starší sestřenice Lagoony, ale nemá ji moc v lásce. Myslí si že Lagoona musí být ve všem vždy nejlepší. Je vždy až na druhém místě za Lagoonou, ať už jde o vzhled, popularitu ve škole, oblíbenost u rodičů nebo plavání, terého kvůli tomu nechala (bylo to i z jiných důvodů).
Zbožňuje tanec a nákupy. Žije s rodiči u Mrtvého moře. Obléká se spíše do tmavích barev. Nejradši má modrou barvu. Je docela samotářka a tak většinou poslouchá písničky na svém MP3 přehrévači, nebo tančí. Její nejoblíbenější jídlo jsou mořské řasy. Sice je vodní příšera, ale vodu nemá ráda, ale i tak se jejím nejoblíbenějším ročním obdobím zima, protože zbožňuje vánoce.
Tento rok ovšem tráví u Lagoony, která se snaží, aby si ji Blair oblíbila, ale ona je paličatá.
Slavnostní
Normální oblečení

Takhle nějá by měl vypadat popis vaší postavy.

Vytváření nových postav

17. prosince 2011 v 16:50 | Spectra |  Monster High
Psala jsem vám, že si můžete vytvořit vlastní postavu. Doporučuji vám na to hry, které naleznete TADY. Můžete si tam vytvořit panenky z Monster high, ale prosím ne stejné. Je to jednoduché: vytvoříte panenku, dáte done a pak už ji jen uložíte jako výstřižek do počítače. E-mailem mi ji spolu s popisem odešlete a hotovo!
Jednu už jsem vytvořila a hned vám sem dám její obrázek. Má to být příbuzná Lagoony a napíšu k ní i popis.
Tak zatím

Nápady

16. prosince 2011 v 15:18 | Spectra |  Monster High-KLUB
Ahojky mám spoustu nápadů, co na bolog ještě dát! No je jich asi 5.

1. K vánocům dostanu plyšové Monster high panenky tak vám natočím vydeo o nich ( uvydíte tam i mě, ale varuji nejsem něják extra hezká Usmívající se )
2. Každá členka by mi už mohla poslat ten popis postavy (prosím)
3. Kdo je registrován může mi do komentářů poslat odkaz na svou oblíbenou, nejlíp taneční písničku. Tu pak zařadím do playlistu a můžete si ji poslechnout všichni
VAROVÁNÍ: Nebude vydět vydeoklip
4. Začínám oficiálně pracovat na fórech
5. Dám sem vydea a líčením na téma Monster high. Nejsou moje, ale moc se mi líbí. Bohužel jsou v angličtině, ale dá se tomu dobře rozumět.

Pro dnešek je to vše

Info, dess a e-mail

9. prosince 2011 v 20:39 | Spectra |  Novinky!
Právě jsem dodělala dess, který na stránce nejspíš až do příštích vánoc zůstane, takže můžete svobodně vyjádřit svůj názor na něj v anketě v menu.
Dále znovu prosím již zaregistrované o to, aby mi napsaly do komentářů svůj e-mail. Budu rozesílat propagační vydeo, které jste možná už vyděli na youtube. Brzy ho dám i sem (bude v menu).
Můj e-mail napíšu členkám pod tento článek.
Až se klub výc rozjede budou sem přidány fóra a kroužky jako např.: Fanděsičky, redaktoři školního magazínu, plavecký tým, dramaťák, doučováni ...
Takže tímto se pro dnešk loučím a brzi se těším na snad větčí návštěvnost Spectra

1. Den školy

8. prosince 2011 v 17:34 | Spectra |  Monster High
Je první den školy a většina monster se už moc těší, jak se seznámí s ostatními. Na školu zatím nastupují: Lagoona Blue, Toralei, Spectra (to budu já, budu redaktorka časopiu Top Monsters) Draculaura. Berte na vědomí, že je rok 2009, nikoho tady neznáte, NEBUDOU SE POUŽÍVAT SPROSTÁ SLOVA, můžete se zapisovat do kroužků.
PS: K registraci prosím připište, jestli jste bohatí, chudí, 2 povahové vlastnosti a váš e-mail.
Děkuji a těším se na 1. Den školy.

Další info

8. prosince 2011 v 16:14 | Spectra |  Monster High
Jelikož 4 členy už máme a nejspíš ještě pár přibude musím udělat následující věc ...HRA JE ZAHÁJENA!
Zmiňte se kámošům o tomto blogu, jestli se vám líbí.
Přibude sem novinka, členové napíší o své postavě článek. Nemusí být něják dlouhý, ale kždý něco napíše.Potom mi to pošlete e-mailem a pak článek zveřejním na blogu. spolu s ilustrací postavy. Kdo si postavu vymyslí nakreslí si k ní pak prosím i obrázek.